PODCAST

PODCAST

Najlepiej rozmawia się z przyjacielem, który nie ocenia, a dobrze nam życzy. Nie znasz mnie jeszcze, ale ja nie oceniam, słucham i rozmawiam z pełnym zaufaniem do Ciebie. Żeby mnie poznać wystarczy mnie posłuchać.

 

Poznasz moje metody pracy, mój spokój i cierpliwość. Dowiesz się jak z moją pomocą poradziły sobie inne kobiety i stały się bohaterkami codzienności. Może zainspirują Cię moje również wywiady z inspirującymi kobietami.

Podcasty “KIERUNEK ODWAGA” znajdziesz zarówno na iTunesSpotify

Jak słuchać?

Jeżeli masz telefon z androidem, to ściągnij aplikację Podcast Addict. Tam będziesz miał możliwość łatwego wyszukania interesujących Cię podcastów i ściągnięcia nowych odcinków. W iPhonach jest to jeszcze prostsze – wystarczy pobrać odcinki z Itunes.

Zapraszam na moje stałe kanały – warto mnie subskrybować by nie przeoczyć ciekawych nagrań.

Poznasz moje metody pracy, mój spokój i cierpliwość. Dowiesz się jak z moją pomocą poradziły sobie inne kobiety i stały się bohaterkami codzienności. Może zainspirują Cię moje również wywiady z inspirującymi kobietami.

Idealnym dopełnieniem Podcastu są, bezpłatne karty rozwojowe. Aby uzyskać dostęp zapisz się tutaj.  Po zapisaniu się możesz je pobrać, klikając w ten link.

.