Kim jestem?

Kim jestem?

Cześć! Tu Izabela,

wspieram kobiety w odkrywaniu życia na nowo, buduję z nimi głębokie relacje. Odkrywam spokój. Pomagam przejść drogę od lęku do wolności, ponieważ wierzę, że każda z nas ma siłę, aby odkryć swoją wewnętrzną moc i energię do życia.

Zawsze fascynowała mnie droga do odwagi, do wewnętrznej wolności. Szukanie odwagi w sobie, nawet tej najmniejszej, to także poznawanie swoich lęków, braków, ograniczeń. To duży krok w stronę samoakceptacji, to stopniowe odbudowywanie wiary w siebie.

Jak to się zaczęło?

Zanim odkryłam w sobie wolność, na drodze zawodowej spotykałam wielu ludzi: niepełnosprawnych, samotnych, schorowanych, wycofanych społecznie, zmagających się z różnorodnymi problemami, jak DDD czy DDA – wspierałam ich w procesach poznawczych, odkrywczych. Prowadziłam terapię w towarzystwie zwierząt: hipoterapię, onoterapię, dogoterapię i felinoterapię. Pracowałam jako wolontariusz w hospicjum, gdzie słuchałam życiowych historii, pomagałam pisać listy do rodzin i dowiadywałam się, ile ludzie by jeszcze zrobili, gdyby tylko mogli.

Przez 10 lat pełniłam rozmaite role, ale najczęściej otaczałam się kobietami. W pewnym momencie poczułam, że chcę iść dalej, zapragnęłam czegoś własnego, na własnych zasadach.

Tak w 2017 roku powstała moja firma Pracownia IK.

Izabela Cierzyńska wsparcie kobiet
MENTORKA KOBIET trenerka kobiet

Z czasem moje zainteresowanie światem zewnętrznym nabrało wymiaru bardziej wewnętrznego. Skierowało mnie w stronę mentoringu, pracy z ciałem, z rysunkiem arteterapeutycznym. Zainteresowały mnie proces uwalniania traumy oraz refleksologia rąk. Nigdy nie stąpałam po ścieżce usłanej różami. Miałam momenty wzlotów i upadków.

Przepracowałam traumy dzieciństwa, nadal mierzę się z wieloma lękami. Nie są mi obce strach, wstyd i frustracja towarzyszące mamie dziecka z trudnym startem. Jednak uwierzyłam w to, że jeszcze może być wspaniale, że wszystko leży w moich rękach. Nie była to taka łatwa sprawa – zmienić siebie i swoje życie w jeden dzień, a nawet w miesiąc. Zajęło mi to trochę dłużej, ale była to (i nadal jest) najpiękniejsza przygoda. 

Ciekawią mnie różne drogi prowadzące do wolności, na których odkrywam odwagę, własne istnienie i doświadczam siebie wewnętrznie. Zwracam się ku wdzięczności, uważności i świadomemu oddechowi.

Otwieranie się na nowe to kwintesencja doświadczania. Dlatego nie przestaję się uczyć – świata, siebie i kobiet. Dlatego chcę pomagać kobietom. Takim jak ja – zwyczajnym, niedoskonałym, codziennym bohaterkom, które robią rzeczy ważne, mimo że niewidoczne. Chcę odkrywać z nimi ich wolność, pokazywać, że trudne doświadczenia, to nie koniec, ale szansa na nowy początek. Wiem, jakich trudności doświadczają, z jakimi wyzwaniami mierzą się każdego dnia, bo jestem jedną z nich. Pragnę, by uwierzyły, że tak jak ja mogą odnaleźć drogę do radości i szczęścia.

Ty też możesz w to uwierzyć.

Pomogę Ci zaakceptować przeszłość i uwolnić się ze starych przekonań. Przejedziemy tę drogę razem – będę Twoją towarzyszką.

Zobacz w czym mogę Ci pomóc

Uczestniczki moich programów mówią, że:

Mega nastawienie i super nastrój towarzyszący temu miejscu zachęca do realizacji marzeń. Nie miałam pojęcia, ile lęków i strachu można uleczyć zwykłą, szczerą rozmową! Czuję się o wiele lepiej i wreszcie mam nadzieję, że życie będzie piękne.
Kasia Kuna
Świetnie przygotowane warsztaty. Cudowna atmosfera, Iza to osoba o pozytywnej energii, że warsztaty są czystą przyjemnością, dużo mi dały, również pewności siebie. Zdecydowanie polecam. Jej materiały wciąż mi się przydają.​
Natalia S.
Najpierw zaskoczenie - "biorę cię do lasu", a potem morze spokoju. Tego było mi trzeba. Przyroda i spokojny, daleki spacer - okazało się, że nie trzeba nic mówić, jeśli się nie chce! Nie wiedziałam, że takie terapie istnieją. Polecam z czystym sercem.
Marta S.M
Ten kurs od Izy to prawdziwy Game Changer w moim życiu. Z uśmiechem i prosto z mostu, tak Iza odkryła przede mną możliwości, o których myślałam, że już ich w moim życiu nie dosięgnę. Udało się. Praca z Izą w tym kursie to wyzwanie i prawdziwa przyjemność."
Ania z Mosiny
"Kurs poleciła mi osoba, która go ukończyła. A ja widziałam, jak jej się życie zmienia i też tak chciałam. Nie mogłam uwierzyć w to ile we mnie było niepewności. Ten kurs otworzył mi oczy na mnie, poznałam siebie lepiej niż kiedykolwiek. Wiele się o sobie nauczyłam i okazało się, że z Izy pomocą w moim życiu zachodzi wiele pozytywnych zmian."
Monika z Katowic
Jestem samotną mamą chłopca z ZA, im jest starszy tym lepiej go rozumiem, ale było tragicznie. Te spotkania mnóstwo spraw mi wyjaśniły, Iza zna to na własnej skórze i wie o czym mówi. Niesamowicie mi pomogła.
Agnieszka z Mosiny
Raz kozie śmierć - tak pomyślałam i kliknęłam kup w sklepie u Izy. W życiu nie miałam lekko, byłam krzywdzonym dzieckiem, nieszczęśliwą żoną. Nie chciałam tego dalej. Iza dała mi impuls, jakiego potrzebowałam żeby zrozumieć, że zmiana mojego własnego widzenia świata leży w zasięgu moich możliwości. Jest ciężko, ale czuję wreszcie radość, potrafię się śmiać i nie biorę już świata aż tak na poważnie jak wcześniej. Ten kurs otworzył dla mnie świat. Cieszę się, że na niego trafiłam."
Natalka z Poznania
Mega nastawienie i super nastrój towarzyszący temu miejscu zachęca do realizacji marzeń. Nie miałam pojęcia, ile lęków i strachu można uleczyć zwykłą, szczerą rozmową! Czuję się o wiele lepiej i wreszcie mam nadzieję, że życie będzie piękne.
Monika z Wrocławia
Mentorka kobiet w lęku

Życie jest zbyt krótkie, by stać w miejscu!

Jesteś gotowa, aby rozpocząć zmiany?